Hizmet Seçimi

Bu formdan aşağıda yer alan hangi hizmetimizden faydalanmak istediğinizi seçiniz.

6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanuna göre, kentteki afet riski taşıyan alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanılabilir hale getirilmesidir. Bu noktada sistemimiz üzerinden başvuru yaparak kentsel dönüşüm ile birlikte sistemimizde bulunan müteahhit ve İnşaat Firmalarından teklif alabilir, dönüşüm sürecini başlatabilirsiniz!
Arsam var üzerine konut yaptırmak istiyorum diyorsanız, sistemimiz üzerinden başvuruda bulunabilir, tarafınıza iletilen onlarca teklifi size en uygununu tespit ederek sürecinizi başlatabilirsiniz.
Birçok kat maliklerinin bulunduğu binalarda, maliklerden birinin müracaatı ile sistemimize başvuru yapılabilir. Sistemimizde yer alan müteahhit ve İnşaat firmalarından müracaata karşılık teklifler tarafınıza iletilecektir. Onlarca teklif arasından sizler için en uygun teklif hangisi ise bu teklif üzerinden süreciniz başlatılabilir. Sürecin başlaması akabinde bina yenilemede 3/2 malik çoğunluğunun sağlanması gerekmektedir.
Bir miktar bütçem var, ev arıyorum diyorsanız, sistemimiz üzerinden başvuruda bulunabilir, tarafınıza iletilen onlarca teklifi size en uygununu tespit ederek ev alma sürecinizi başlatabilirsiniz. Ev arıyorum başvurularında genellikle inşaat firmalarımızın veya müteahhitlerimizin ellerinde bulunan piyasa noktasında daha uygun fiyatlı yapılarımız sizler için tekliflendirilmektedir.
Sıfır veya ikinci el araba almak için kriterlerinizi belirleyin size en uygun teklifleri toplayın.
Sıfır veya ikinci el motosiklet almak için kriterlerinizi belirleyin size en uygun teklifleri toplayın.
DEVAM ET